Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. TINA Redenkovičová, RSc.
tina@butterfly-reality.sk
+421 903 269 929

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj veľkorysej vily na Kolibe

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Jeséniova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
614 m2
Celková plocha
614 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
9
Pridané
14.05.2022
Aktualizované
14.05.2022
Cena 0,00 €
Bc. TINA Redenkovičová, RSc. Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 269 929

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na PREDAJ veľkorysú rodinnú vilu v lukratívnej lokalite BA – Koliba.Ak hľadáte vo vyhľadávanej časti hlavného mesta dom so skutočne veľkým pozemkom, tak ste ho našli. A nejde len o pozemok v zmysle záhrady, ale pridanou hodnotou je aj pohodlné parkovanie pre 6-8 áut na vlastnom pozemku.Dom sa nachádza v tichej ulici a jeho veľkou výhodou je členitosť, ktorá umožňuje priestor pre každého člena rodiny podľa vlastného výberu.Toto rodinné sídlo bolo kolaudované v roku 2012 a rozprestiera sa na pozemku s rozlohou 1.455 m2. Napriek tomu, že pozemok je v kopci, šikovným pričinením majiteľa a architektov sa podarilo dosiahnuť päť samostatných rovinatých častí v kaskádach veľmi esteticky uložených nad sebou.Zastavaná plocha domu je 364 m2 a jeho úžitková plocha je 614 m2.

K samotnej vile sa dostanete jednosmernou ulicou cez vlastnú príjazdovú cestu s automatickou nerezovou bránou, kde je parkovanie zabezpečené pre väčší počet áut, z toho tri autá môžu parkovať priamo v garáží pod domom.Vila pozostáva z dvoch bytových jednotiek, kde sa nachádza 9 izieb

Menší byt má 3 izby s kompletným zázemím a je vhodný ako sídlo firmy majiteľa alebo hosťovská časť domu, prípadne ako security zázemie.Samotná časť rodinnej vily pozostáva z troch poschodí.

Prízemie sídla tvorí okrem veľkej vstupnej haly a úložných priestorov hlavne wellness zóna so saunou, sprchou a bazénom s napnutou hladinou o rozlohe 8 x 4 m a prepadovými žľabmi. V bazéne je inštalovaný silný protiprúd, chrlič vody a dve masážne trysky.

Vedľa bazéna je pripravené miesto na inštaláciu veľkej vírivej vane.

1.NP tvorí hlavná denná časť, ktorá pozostáva z obývacej izby s krbom a východom do krásnej záhrady, jedálne, kuchyne, komory, pracovne, a hygienických zariadení. Z jedálne je prechod na veľkorysú terasu s rozlohou 65 m2.

2.NP je elegantným priestorom rozdeleným na 3 samostatné spacie zóny. Ku každej spálni prináleží šatník a kúpeľňa.

Nad druhým nadzemným podlažím je v podkroví vytvorený veľký otvorený priestor s denným osvetlením vhodný pre deti ako herňa.

Na dome sú použité okná Fenestra s nemeckým profilom Rehau – 2-sklá, a pri bazéne 3-sklá. Každé okno je opatrené elektrickou roletou.Dom je vykurovaný plynom a je napojený na všetky siete – voda, plyn, kanalizácia, elektrina. Vo vodovodnej šachte sa nachádza čistička, ktorá čistí vodu od mechanickej špiny.

Všetky obytné časti sú vykurované podlahovým kúrením. Dom je vybavený klimatizáciou.

Bezpečnosť obyvateľov tohto sídla je zabezpečená alarmom a v prípade potreby aj kamerovým systémom, ktorý je na to pripravený.

Za touto krásnou vilou sa nachádza veľmi pekná záhrada v troch kaskádových blokoch s bohatou výsadbou.

Veľkou ozdobou záhrady je 8 kubíkové jazierko s vodopádom. Na jeho bezproblémový chod bola použitá bazénová technológia.

Nad samotným jazierkom je vybudovaná podzemná vetraná vináreň (pivnička) s vodou, kanalizáciou, letnou kuchynkou a toaletou. Vzhľadom na umiestnenie pivničky pod zemou je vo vnútri veľmi príjemná rovnaká teplota bez ohľadu na ročné obdobie. Pred pivničkou je veľká prestrešená terasa s murovaným krbom.

Celý pozemok je obohnaný betónovým múrom za účelom bezpečnosti a zároveň dosiahnutia maximálneho súkromia.Pri výstavbe tohto domu nebolo dbané na úsporu materiálu ani na nízku kvalitu, o čom sa môže každý presvedčiť pri osobnej obhliadke a rozhovore s majiteľom, ktorý si dom staval.Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie

(cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu).V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte:

Butterfly-reality

Tina Redenkovičová

tina@butterfly-reality.sk

+421-903 269 929

www.butterfly-reality.sk