Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 743 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ nadštandardného dvojdomu na Kolibe, Jeséniova, Bratislava

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Jeséniova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
248 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
12.01.2019
Aktualizované
31.01.2019
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Dvojdom (dve samostatné bytové jednotky)

Zastavané plochy a nádvoria: 248 m2

Záhrada:  349 m2

Celková rozloha pozemku: 597 m2

Dvojgaráž: cca 50 m2 ( pre 2 osobné autá), možnosť parkovania aj vo dvore a na širokom chodníku pred domom

Lokalita: lukratívna lokalita – KOLIBA, mestská časť Bratislava – NOVÉ MESTO - Vinohrady

Opis:

- Rodinný dvojdom, skladá za z dvoch spojených častí: ku staršej stavbe, typickej pre domy na Kolibe, bola v roku 1976  pristavená nové časť – prístavba- Staršia stavba má šikmú strechu (s povalou), prístavba má strechu rovnú- Dvojdom má dva samostatné vchody a teda aj 2 samostatné bytové jednotky ( na prízemí vo vnútri sú priechodové dvere)- Poschodie má 2 balkóny,  prízemie má terasu, ktorá je podpivničená- Pivnica je pod staršou stavbou aj  pod prístavbou, obidve pivnice sú prepojené spojovacou chodbou- Pozemok je oplotený, má 2 brány: jedna brána smeruje do dvora, na konci ktorého je garáž pre 2 autá. Druhá brána umožňuje vstup autom do záhrady- Celý dom má ústredné kúrenie (plynový kotol je v pivnici), prietokové ohrievače na teplú vodu sú v obidvoch kúpeľniach.

Prízemie (cca 95 m2):

- Má vstupnú predizbu, obývaciu halu, veľkú obývačku spojenú s jedálňou. Prístavba začína zadnou predizbou, odkiaľ sa vstupuje do pracovne a spálne . Z obývačky sú dvere na terasu ( rozmery cca 3,5 x 4 m)- Prízemie má svoju kuchyňu so špajzou, kúpeľňu a samostatné WC s okienkom. Má klimatizáciu.

Prvé poschodí (cca 95 m2):

- Má samostatný vchod z druhej strany domu (nové bezpečnostné dvere), z malej vstupnej chodby vedie schodisko na 1. poschodie. Schody vedú do predizby, z ktorej sa dá ísť na balkón a do dvoch izieb: do prednej izby s pohľadom na hlavnú cestu a do veľkej obývacej izby s jedálňou, kde sa nachádza funkčný krb.  Z jedálenskej časti sa prechádza chodbou do prístavby, kde je kuchyňa s balkónom a špajzou a dve izby: pracovňa a spálňa. Poschodie má svoju kúpeľňu a samostatné WC s okienkom. Okná majú vákuové sklá.

Doplňujúce údaje:

- Bezpečnostné dvere (1. Vchod), prízemie je napojené na bezpečnostný systém (alarm) a má aj klimatizáciu, kanalyzácia, ústredné plynové kúrenie, 2x prietokové ohrievače na teplú vodu, vstavané skrine, 2x telefonne linky (pevná sieť), internet, Magio TV, dvojgaráž, menšia miestnosť (bývalá práčovňa) zboku garáže, oplotený pozemok, zástavka MHD (trolejbus č. 203 cca 5 minút)

Počet obytných miestností: 8

Celkový počet miestností: 20

Terasa: cca 14 m2

Predný a zadný balkón: cca 8 m2

Dvojgaráž: cca 50 m2 (má montážnu jamu a vodovod)

Stavebný materiál: pôvodný dom – tehla, prístavba – tvárnice

Kúrenie: ústredné kúrenie – plynový kotol je v pivnici

TV magio, internet

V blízkosti (do 5 minút):  obchod TESCO, ZŠ a MŠ, MHD, detské ihrisko, klub dôchodcov, knižnica

Počet parkovacích miest: 2 v garáží, 3 vo dvore

Dodatočné vybavenie: upravená  záhrada s terasou

Sklon pozemku (minimálny): skoro rovina

Prostredie:

- Dvojdom sa nachádza na hlavnej ceste na Kolibu, medzi predposlednou a konečnou zástavkou trolejbusu č. 203, cesta je aj v zime dobre udržovaná a čistená od snehu kvôli trolejbusu- Blízko je les na Kamzíku – možnosti prechádzok a športovania- Oproti cez ulicu je TESCO Express otvorené denne do 22.00 hod- Oproti sa nachádza aj Klub dôchodcov a knižnica s posedením- pri konečnej zástavke trolejbusu č. 203 je základná škola, materská škola a výletná reštaurácia Slamená búda (aj penzión)

Cena: 640 000,- Eur  (bližšie informácie k predaju nadštandardného rodinného domu bude poskytnuté  v RK)

 

Kontakt: Ing. Darina Franková

                                 Telefón:  + 421903 300 466  email: frankova@expisreal.sk