Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Miroslav Slávik maklér
Mgr. Miroslav Slávik
miroslav.slavik@lexxus.sk
+421 908 328 199

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - príjemný 5i byt v RD so záhradou na Kolibe, BA III.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Vinohrady
Ulica
Mandľovníkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
220 m2
Celková plocha
340 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
5
Pridané
25.07.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 2 500,00 €/mes.
Mgr. Miroslav Slávik LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 908 328 199

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a panoramatickým výhľadom na mesto.

Priestranný 5-izbový byt s podlahovou plochou 220 m2 poskytuje rodinné bývanie v tichom prostredí Koliby, v tesnej blízkosti prírody.
Byt sa nachádza v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami so samostatnými vchodmi, na pozemku s výmerou 693 m2, v udržiavanej záhrade.

Dispozične pozostáva z dvoch podlaží.
1. NP: predsieň, vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchynským kútom s výstupom na terasu, hosťovská izba, kúpeľne, toaleta a schodisko,
2. NP: spálňa so šatníkom a kúpeľňou, dve izby s výstupom na lodžiu, kúpeľňa a toaleta.

Priamo k nehnuteľnosti vedie betónová prístupová cesta. Parkovanie pre 2 autá je možné pred domom, príp. pre viac áut na priľahlej prístupovej komunikácii.

Lokalita: vyhľadávaná a obľúbená lokalita Bratislavy v blízkosti prírody, s dobrou dostupnosťou do centra mesta a na diaľničný obchvat.

CENA PRENÁJMU: v RK.

TOPPONUKA