Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 667 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Petra Černegová
petra.cernegova@artegos.eu
0915488358

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny 3 izb. byt na predaj REZERVOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Lamač
Ulica
Studenohorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
14.10.2019
Aktualizované
10.11.2019
Petra Černegová Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt na Studenohorskej ulici v Bratislave, mestská časť Lamač. 

Dispozícia a technické špecifikácie:

vstupná chodba, 2 spálne, kuchyňa s východom na balkón, obývacia izba s východom na balkón, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. Byt je orientovaný následovne: obývačka a kuchyňa JZ a dve izby SV. V byte sú nové rozvody elektriny, nové zárubne a dvere, v izbách je plávajúca podlaha . V chodbe, kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba. Dve veľké rolldor skrine poskytnú dostatok priestoru na šatstvo a iné sezónne veci.
Bytový dom je zateplený s novou fasádou a bola urobená výmena stupačiek rozvodov vody. Byt sa nachádza na 6.poschodí a prináleží k nemu aj pivnica. 

LOKALITA:

Lamač je obec s bohatou históriou. V minulosti bol známy ako vinárska oblasť .
V Lamači sú dobré podmienky na turistiku i cykloturistiku.  V m.č. Lamač nájdete školy, škôlky, obchody, poštu, zdravotné stredisko, kino, kostol, reštauračné zariadenia ..... Neďaleko OC Bory, Tesco Lamač, rýchle napojenie na obchvat Bratislavy a diaľničnú sieť, dobrá dostupnosť do centra mesta ( buď cez tunel Sitina alebo cez Patrónku )

Cena nehnuteľnosti je 170.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2 000,-Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. 

Kontakt: Petra Černegová, petra.cernegova@artegos.eu, tel.: 0915 488 358

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Petra Černegová, petra.cernegova@artegos.eu, tel.: 0915 488 358 

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu