Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Benišová
benisova@expisreal.sk
0948 119 940

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2 izbový byt v novostavbe Bratislava Lamač Heyrovského - EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Lamač
Ulica
Heyrovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
08.01.2019
Ing. Viera Benišová Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 119 940

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt Bratislava-Lamač, Heyrovského, 9 ročná novostavba, tehla, 65m2, lodžia 2 m2, posch.5/7, výťah, orientácia V, skvelá dispozícia bytu, obývačka prepojená s kuchyňou - nemusí byť ak nechceme, samostatná spálňa i WC, samostatný šatník s roldorom, vykurovanie samostatné, plynový kotol, garážové stojisko pod domom - nie je v cene - dá sa prenajať, dvojité vstupné dvere, uzamykateľná chodba na každom poschodí, skvelá lokalita na bývanie, vyšší štandard, blízko do prírody a Bory Mall, info a obhliadky: Viera Benišová 0948 11 99 40