Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Mikolášková
mikolaskova@karinpartners.sk
0908 111 760

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1,5 izbový byt v novostavbe Bory Home 1

Typ
Predaj
Mesto
Lamač
Ulica
Hany Ponickej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.09.2021
Aktualizované
26.04.2022
Cena 0,00 €
Ing. Jana Mikolášková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 111 760

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj 1,5-izbový byt na ulici Hany Ponickej, v mestskej časti BA-IV, Lamač.

VÝMERA:
Byt má úžitkovú plochu 39,61 m2 ( z toho loggia 6,09 m2)                                                      

POSCHODIE:
Nachádza sa na 1/5 poschodí s výťahom.

BYT:

Byt je v štandardnom vybavení (v tzv. štandarde),  je orientovaný na západ a má predprípravu na klimatizáciu. Je možnosť dokúpenia garážového státia, resp. vonkajšieho parkovacieho miesta či pivnice. 

DISPOZÍCIA:

Do bytu sa vstupuje cez bezpečnostné dvere. Z chodby sa vstupuje do kúpeľne a kuchyne. Kúpeľňa je spojená s toaletou, vybavená sprchovým kútom. V chodbe je priestor na vstavanú skriňu. Kuchyňa je čiastočne oddelená od spálne, ale je možnosť dispozične byt rozdeliť na 2 samostatné izby.

Balkón je veľmi priestranný, zariadený posuvnými tieniacimi clonami a prívodom elektriky.

BYTOVÝ DOM:

- krásny, nový

- elektronický vrátnik

- zabezpečený kamerovým systémom

- vlastná kotolňa

LOKALITA:

V Bratislave vzniká moderná štvrť so všetkým na čo ste v meste zvyknutí. Od oddychu po šport, od gastronómie po kultúru. V lokalite je plánovaný mestský bulvár s električkou, ktorá Vás dostane do centra za 20 minút. Dobré spojenie s diaľnicou zabezpečuje rýchlu dostupnosť kamkoľvek v rámci Bratislavy aj mimo nej. Centrum je vzdialené 15 min autom. V blízkej dobe bude dokončená nemocnica v tejto lokalite.

K dispozícií je park plný zelene, detské ihrisko, workout zóna a altánok. Obchodný dom Bory Mall je v pešej dostupnosti, navyše s bohatou ponukou obchodov, bankových a iných služieb a reštaurácií. Kompletná občianska vybavenosť ako škôlka, kino, plaváreň, fitness, pošta a potraviny Billa a Kaufland i MHD je v pešej dostupnosti. Svoju zastávku tu má aj automobilová firma Volkswagen.  V blízkom okolí je Obi, Hornbach, Metro. Je tu veľa možností vyžitia  v prírode ako cyklotrasa, alebo turistika na blízky Sandberg, Devín, Devínska Kobyla.Uprednostňujeme klientov s platbou v hotovosti.

Ohľadom detailnejších informácií prosím volajte t.č. 0911 444 651.

Ohľadom obhliadky prosím volajte:  Ing. Jana Mikolášková, 0908 111 760, mikolaskova@karinpartners.sk , www.karinpartners.sk