Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 938 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 7 RD s klimatizáciou na kanc.účely BA IV. Lamač, Rajtáková

Typ
Prenájom
Mesto
Lamač
Ulica
Rajtákova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Pridané
26.10.2017
Aktualizované
23.09.2018
Cena 1 600,00 €/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 1-poschodový podpivničený dom o celkovej rozlohe cca 300 m2 v lokalite Bratislava IV. Lamač, Rajtáková ulica. Dom bol skolaudovaný v roku 1998, parkovanie je verejné bezproblémové pre cca 5 motorových vozidiel. Dispozične pozostáva z pivničných priestorov kde nájdete veľkú priestrannú miestnosť, dve klembové tehlové pivnice, WC so sprchou a technickú miestnosť. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, dve priestranné miestnosti, menšia kuchynka a WC. Podkrovie ponúka reprezentatívny priestor tvorený z troch miestností so strešnými oknami, kúpeľne s WC a kuchynky.

STAV PRIESTORU:
V dome sa na chodbách nachádza dlažba, vo všetkých izbách nájdete drevené parkety. Okná sú plastové, vstupné dvere sú bezpečnostné. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol v komb.s radiátormi. Samozrejmosťou je úplne nová klimatizácia. Dom je chránený alarmom ktorý stačí aktivovať, sú v ňom privedené prípojky na TV a internet s dátovými rozvodmi po celom dome. Po dohode s majiteľom domu je možné nájomníkom realizovať určité dispozičné zmeny nakoľko izby sú priestranné a vybudovaním priečok umožňujú zvýšiť počet miestností. Energie sa platia podľa spotreby resp. si ich nájomník nahlasuje na seba. Činia cca 200,- euro / 1 mesiac podľa doterajších skúseností. KTV a internet nie sú v cene, nájomník si ich však môže bez problémov pripojiť na svoje náklady. Dom je k dispozícií ihneď pre menšiu firmu ktorej by tento priestor vyhovoval.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné vo výške 1600,- euro + vratný depozit vo výške 1600,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 800,- euro.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dom sa nachádza pri konečnej MHD v lukratívnej časti Lamača s dostatkom kľudu a zelene.

/ RODINNÝ DOM / PRENÁJOM / BRATISLAVA IV. LAMAČ / RAJTÁKOVÁ ULICA / ALARM /