Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - pozemok s drevodomom v peknej zelenej časti Mlynskej Doliny

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Mestská časť
Mlynská dolina
Ulica
Litovská
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
24.06.2022
Aktualizované
30.07.2022
Cena 149 000,00 €
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spol. Lexxus ponúka na predaj útulný drevený 3-izbový domček na pozemku osadenom v pokojnej zelenej oblasti - Mlynská dolina, v MČ Bratislava- Karlova Ves. TOPPONUKA

Ak hľadáte na bývanie ľahko dostupné miesto v peknom prostredí v Bratislave, 5 minút autom od centra mesta a nenáročné bývanie s vlastným pozemkom, záhradkou a nízkymi nákladmi, odporúčame Vám tento drevený domček na Litovskej ulici pri Slávičom údolí.

Dom je kompletne vybavený s celkovou plochou 80 m2 vrátane terasy. Má spolu 4 obytné miestnosti - obývačku s výstupom na terasu, prepojenú s jedálňou a kuchyňou, hlavnú spálňu a 2 ďalšie izby. Kuchynská linka je vybavená: drez, sklo-keramická varná doska, chladnička s mrazničkou. Príslušenstvo domu tvorí chodba, kúpeľňa s vaňou, toaleta, sklad. Na pozemku je záhrada s trávnikom, vlastná studňa, septik a je z každej strany oplotený. Domček je pravidelne udržiavaný, má novú strechu (1 rok), elektrické kúrenie a ohrev vody a bezpečnostnú kameru.

Ľahké parkovanie zabezpečuje neďaleké veľké parkovisko. V blízkej dostupnosti sú obchody, reštaurácie, fitness centrum (obchodné centrum Cubicon), zdravotné stredisko, škola, univerzita a pod., ako aj zastávky autobusov a ľahké napojenie na diaľnice.
Dom má veľmi nízke mesačné náklady.