Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 365 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izbový byt, ul. Jána Stanislava, Bratislava IV. Karlova Ves

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Mestská časť
Dlhé diely
Ulica
Jána Stanislava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
56 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 530,00 €
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom malý 3 izbový byt, ktorý bol prerobený z 2 izbového bytu, v Bratislave IV. Karlova Ves - Dlhé Diely, na ulici Jána Stanislava. Byt sa nachádza v panelovom zateplenom dome na 2/6 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 55 m2 s balkónom 5m2.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po rekonštrukcii, ktorá bola robená v roku 2010. Má sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, vstavanú skriňu, kuchynskú linku so spotrebičmi (chladnička,
mikrovlná rúra, teplovzdušná rúra, plynová varná doska). V kúpeľni je sprchovací kút a samostatné WC.Prenajíma sa čiastočne zariadený ( bez práčky, TV), ostatné zariadenie je na dohode.
Cena nájmu: 530.-€ s energiami a s internetom, bez KTV. Je vhodný na dlhodobý prenájom maximálne pre 3 osoby, nefajčiari, bez zvierat.
PLATBY:
Depozit: 530.-€, nájom : 530.-€, provízia pre RK: 200.-€.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum. Veľmi rýchly prístup do mesta. Dobrá dostupnosť, čo sa týka MHD aj auta do všetkých častí mesta.Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.