Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj Príjemný 3 izbový byt pri lese v novostavbe FOREST Park

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Mokrohájska cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
08.12.2021
Aktualizované
16.08.2022
Cena 360 000,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

LEXXUS, a.s. ponúka exkluzívne - štýlový 3 izbový byt s príjemným výhľadom do korún stromov lesa lokality Železnej studničky v novostavbe FOREST Park. Kompletne zariadený byt s výmerou podlahovej plochy 78,67 m2 a balkónom je situovaný na 3. NP (druhé poschodie) v modernej mestskej vile s výťahom, podzemnou rezidenčnou garážou a priestranným detským ihriskom na súkromnom pozemku rezidentov a obyvateľov projektu. Sú tu použité kvalitné materiály a technológie ako hliníkové okná s lamelovými exteriérovými žalúziami, podlahové kúrenie a pod...

Dispozíciu bytu tvorí komfortná vstupná hala s dvoma šatníkovými skriňami, kúpeľňa s vaňou a denným svetlom, samostatná toaleta, rodičovská spálňa so vstavanou skriňou, detská izba a príjemná presvetlená obývacia izba s kuchynským kútom a balkónom. Spálne majú východnú orientáciu s výhľadom do lesa a denná časť bytu je je juho - východná. Byt sa ponúka zariadený, je v dobrej kondícii a poskytuje komfortné bývanie aj mladým rodinám vďaka svojej vybavenosti a polohe. Možnosť dokúpenia parkovacieho státia v podzemnej rezidenčnej garáži v hodnote 20.000€ /nie je však povinnosť kúpy/.

Dizajn stavby, a teda tvar, farebnosť a použité materiály sú harmonicky zasadené do zalesneného prostredia. Budova je navrhnutá tak, aby mali obyvatelia čo najužší kontakt s okolitou prírodou. Pri projekte Forest Park bol použitý nadčasový architektonický dizajn s akcentom na funkčnosť. Budova je upravená do tvaru písmena U, vďaka čomu majú obyvatelia presvetlené byty počas celého dňa. Objekt pozostáva z dvoch podzemných a šiestich nadzemných podlaží. Na úrovni prvého podzemného podlažia je umiestnená centrálna plynová kotolňa, ktorá je navrhnutá tak, aby v čo najväčšom meradle využívala aj slnečnú energiu. TOPPONUKA