Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 503 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory, 140 m2, možnosť prenájmu aj po častiach, Bratislava, Karlova Ves

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Ľ.Fullu
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
06.05.2017
Aktualizované
14.07.2019
Cena 5,80 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom/prípadne predaj kancelárske priestory v Bratislave-Karlova Ves, Ľ.Fullu.

Celková plocha: 140 m2, prípadne po kanceláriach. Priestory obsahujú recepciu, 6 kancelárií (dve veľkometrážne), zasadačku, kuchynku, serverovňu, WC a miestnosť pre upratovačku.

Recepcia, zasadačka, kuchynka sú zariadené nábytkom. Jednu z kancelárií možno využiť ako skladový priestor – prístup s autom.

Ďalšie vybavenie: koberce, plastové okná, žalúzie, počítačová sieť, bezpečnostný systém, bezproblémové parkovanieCena prenájmu 5,80EUR/m2/mesiac + energie + DPH.Províziu neplatíte.