Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 094 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 4 izbový byt, Koliskova ul., Bratislava IV Karlova Ves - D.D.

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Mestská časť
Dlhé diely
Ulica
Kolískova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
83 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Cena 620,00 €/mes.
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom pekný 4 izbový byt, v lokalite Bratislava IV Karlova Ves - Dlhé diely, na Kolískovej ulici. Nachádza sa v zateplenom panelom bytovom dome na 8 poschodí/ 8 s výťahom. Celková plocha bytu je 83 m2 spolu s lodžiou 4 m2.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt prešiel rekonštrukciou. Má plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku so sporákom, s rúrou, chladničkou. V kúpeľni je vaňa a práčka.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, 2 samostatné spálne, prechodová obývačka, samostatná kuchyňa s lodžiou, kúpeľňa a samostatné WC.
Byt je voľný ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom maximálne pre 4 pracujúce osoby, alebo rodinu s dieťaťom, zvieratko dohodou.
Cena prenájmu : 620.- € pre 2 osoby spolu s energiami, bez internetu a KTV, 650.-€/ pre 3 osoby, 680.-€ pre 4 osoby.
PLATBY:
Depozit : vo výške mesačného nájmu, nájom : 620, 650, 680 - € , provízia pre RK : 350,- €.
LOKALITA:
Byt sa nachádza vo veľmi príjemnej a tichej lokalite, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD). Je atraktívna vzhľadom aj na blízkosť lesa, ktorý poskytuje rôzne možnosti na športové aktivity a prechádzky. Z bytu je výhľad na blízke okolie. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.