Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 4i byt v pôvodnom stave, Púpavova ul., Karlova Ves

  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Karlova Ves | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Karlova Ves | pic. 2
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Karlova Ves | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Karlova Ves | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Karlova Ves | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Púpavová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
15.06.2022
Cena 236 000,00 €
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Bratislava-Karlova Ves, Púpavová. Plocha: úžitková 75m2, plocha bytu 73,21m2 + murovaná pivnica, bez loggie s možnosťou dobudovania. Byt sa nachádza na prízemí s bezbariérovým vstupom do bytu, aj domu. Podlaha: pôvodné parkety. Okná: pôvodné drevené. Kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Výhody: obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Kúpou voľný, bez tiarch. Cena 236 000 € vrátane provízie RK.