Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Mikolášková
mikolaskova@karinpartners.sk
0908 111 760

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívny stavebný pozemok na Starých Gruntoch

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Staré Grunty
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
500 m2
Pridané
27.05.2022
Aktualizované
03.06.2022
Cena 306 000,00 €
Ing. Jana Mikolášková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 111 760

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE Vám ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok na Starých Gruntoch – mestská časť Karlova Ves. Celková výmera pozemku je 500 m2. Má vybudované všetky siete na hranici pozemku. Orientácia je JZ s výhľadom na Karlovu Ves. Komunikácia je vyhrievaná. Aktuálne čakáme na územné rozhodnutie. Územnoplánovacia informácia k dispozícií.

K pozemku je potrebné kúpiť podiel na prístupovej komunikácií od developera v cene 50.000 eur.

V cene 306.000 € je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

Kontakt a obhliadka:  Ing. Jana Mikolášková, 0908 111 760, mikolaskova@karinpartners.sk , www.karinpartners.sk