Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Vojtková maklér
Katarína Vojtková
katarina@axisreal.sk
0908 069 665

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Stavebný pozemok pre bytovú výstavbu, BA IV. Karlova Ves

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Staré grunty
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
30.01.2020
Aktualizované
27.03.2020
Katarína Vojtková Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 069 665

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM a vypracovaným PROJEKTOM pre výstavbu BYTOVÉHO DOMU v lokalite Bratislava, ulica Staré Grunty. Celková výmera pozemku je 552 m2. Všetky inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku v ceste. Možnosť okamžitej výstavby s výškovým povolením na 4 nadzemné podlažia.

LOKALITA:
Pozemok je umiestnený v lukratívnej časti Bratislavy v tesnej blízkosti OC Cubicon a ZOO. Výborné napojenie na diaľničný obchvat.

/ STAVEBNÝ POZEMOK / BYTOVÁ VÝSTAVBA / PREDAJ / VŠETKY IS PRI POZEMKU / 552 M2 / BA IV. KARLOVA VES / STARÉ GRUNTY /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.