Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Heriban
heriban@prophet.sk
+421904524043

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SKLADOVÉ PRIESTORY (750m2) V KARLOVEJ VSI, JURIGOVO NÁM.

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Jurigovo námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
750 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
24.10.2019
Aktualizované
07.05.2020
Cena 1 000,00 €/mes.
Peter Heriban Prophet Real s.r.o.
Kontaktovať makléra +421904524043

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť Prophet Real Vám ponúka na prenájom skladové priestory v Bratislave Karlovej Vsi, Jurigovo nám 10 o celkovej rozlohe 750m2. Vhodné len ako sklad. Priestory sú v pôvodnom stave, je k nim nakladacia rampa, kúrenie je vlastným kotlom, v prípade nepoužitia je to bez nákladov na kúrenie. Doba nájmu 1 rok, províziu neplatíte.  Cena je 1000€/mesiac + DPH + energie