Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárie v tichom prostredí Bratislavy

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Borská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.05.2020
Aktualizované
14.04.2021
Cena 8,00 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v tichom prostredí Bratislavy, časť Karlova Ves, Kancelárie sa nachádzajú na 1. a 2. p. administratívnej budovy. Veľkosť: od 25 m2 do 50 m2. Vybavenie priestorov: Otváravé veľkoplošné euro-okná so žalúziami, kazetové stropy, na podlahách koberce, klimatizácia, internet. Kuchynka, pánske a dámske WC v spoločných priestoroch. Zabezpečenie alarmom. Možnosť parkovania pred budovou. Neobmedzený prístup 24/7. Dobrá dostupnosť MHD. V blízkosti diaľničný obchvat. Cena 8 €/m2/mesiac2 + 2€/m2 služby a energie. Parkovacie miesto 40€/mes.