Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 507 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky priestor na Dlhých Dieloch

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Pribišova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
19.05.2017
Aktualizované
14.11.2019
Cena 175,50 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok, Bratislava IV., Karlova Ves, Dlhé Diely. Jedná sa o samostatný priestor o výmere 22 m2, k dispozícii je i zázemie (kuchynka, toalety). Nachádza sa na 1. posch. bez výťahu v zrekonštruovanej administratívnej budove. Klimatizovaný kancelársky priestor sa dá využiť aj ako ateliér alebo hudobné štúdio. Ďalšie vybavenie: vysoké stropy, interiérové žalúzie, plávajúce podlahy, oddelené toalety na chodbe. Zabezpečenie: bezpečnostný systém je napojený na pult centrálnej ochrany.  Prístup do budovy 24/7. Internet: k dispozícii optické pripojenie. Výhody: tiché prostredie, výhľad do uzavretého dvora. Parkovanie: bezproblémové parkovanie v okolí.

Cena: 175,50 €/mesiac už aj s energiami + DPH + 7,65 EUR kvartálne za PCO (pult centrálnej ochrany)