Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom pekný 1 izbový byt Tilgnerova ul., Bratislava IV. Karlova Ves

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Tilgnerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
31 m2
Celková plocha
31 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
15.08.2016
Aktualizované
20.06.2022
Cena 460,00 €
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt na ulici Tilgnerova, Bratislava IV. Karlova Ves. Byt sa nachádza na 3/7 poschodí s výťahom. Výmera je 31 m2, bez balkóna.
STAV BYT:
Ponúkaný byt je po rekonštrukcii, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa, kuchynská linka. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - pračka, chladnička, mikrovlna, sporák.
Dispozícia bytu - vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Cena nájmu 460,-€ vrátane energií, KTV a internetu.
Voľný je ihneď.
PLATBY:
Depozit - 460,-€, nájom - 460,-€, provízia RK - 360,- €.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.