Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Marek Vlašič
vlasic@viprealdevelopment.sk
0919064701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PONÚKAME NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V KALOVEJ VSI

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Donnerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.10.2016
Aktualizované
09.10.2016
Cena 500,00 €/mes.
Marek Vlašič Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Donnerovej ulici  v Karlovej Vsi. Byt sa nachádza na 5 poschodí z 8.  Byt s výmerou  40 m2 vrátane loggie (cca 7,5m2).

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je kompletne vybavení vrátane klimatizácie a umývačky riadu, chladničky mikrovlnnej rúry. K bytu prislúcha tiež komora, ktorá sa nachádza hneď vedľa vchodu do bytu.

 Voľný ihneď

Vhodný aj pre dve osoby bez domáceho zvieratka.

Cena: 500€ vrátene energií a internetu

 

 

 

Kontakt:

VIP REAL DEVELOPMENT S.R.O.

OFFICE: Drobného 16, Bratislava IV

 

Meno: Marek Vlašič

Telefón: 0919 064 701

Mail: vlasic@viprealdevelopment.sk

 

Prečo prenajímať cez V.I.P.REAL DEVELOPMENT ?

 

Naša realitná kancelária Vám bezplatne ponúka kompletný právny servis spojený s prenájmom nehnuteľnosti a protokolárne odovzdanie prenajímanej nehnuteľnosti. Naši realitný makléri vás sprevádzajú počas celého procesu až po uzavretie nájomnej zmluvy a odovzdanie nehnuteľnosti a dokonca poskytnú servis počas plynutia nájomnej zmluvy.