Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 2-izbový byt, BALKÓN, BA IV. Karlova Ves, Majerníkova ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Majerníkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
48 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
10.01.2022
Aktualizované
19.01.2022
Cena 390,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom neštandardný útulný 2,5-izbový byt v časti Bratislava IV. Karlova Ves, Majerníkova ulica. Výmera bytu je 45,56 m2 + balkón 2,5 m2. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z 3, v tehlovom dome bez výťahu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby s rolldoorom, kúpeľne, obývacej izby, spacieho kúta, prechodnej kuchyne a pracovne, ktorá sa dá použiť aj ako druhá spálňa v prípade obývania dvomi osobami, ktoré netvoria pár. Byt je vhodný pre jednotlivca či pár, ktorí pracujú z domu. Byt je orientovaný na západ, popoludní doň svieti slnko, ktoré je ale ideálne tlmené stromami pred oknami. Za 80 eur možné prenajať garáž pod domom s vlastnou bránou.

STAV BYTU:
Byt je zrekonštruovaný a zariadený. Fotoprezentácia ukazuje aktuálny stav. Internet si vybavuje nájomca na svoje meno. Spotrebiče: práčka, elektrický sporák s varnou doskou a novým digestorom, chladnička s mrazničkou, vysávač, mikrovlnná rúra, TV. Nová posteľ s matracom.

PLATBY:
Cena prenájmu je 390 EUR + 100 EUR vrátane energií, bez internetu a TV/1 osoba alebo 400 EUR + 150 EUR pre 2 osoby. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 490 alebo 550 EUR kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia vratná po ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 425 EUR.

LOKALITA:
50 m od zastávky Matejkova, v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Voľné parkovanie na ulici.

/ 2-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. / KARLOVA VES / BALKÓN / ZARIADENÝ / GARÁŽ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.