Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 917 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
František Bakyta maklér
František Bakyta
frantisek@axisreal.sk
0908 724 608

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 2-izb. byt, TERASA, GARÁŽ, PET-FRIENDLY, BA IV. Karlova Ves

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Sumbalova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Celková plocha
66 m2
Počet izieb
2
Pridané
22.01.2020
Aktualizované
23.01.2020
Cena 530,00 €/mes.
František Bakyta Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 724 608

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom moderný 2-izbový BYT s BALKÓNOM, TERASOU aj PREDZÁHRADKOU s vyhradeným PARKOVACÍM MIESTOM v podzemnej garáži v NOVOSTAVBE v lokalite Bratislava IV. Karlova Ves na ulici Sumbalova. Tento veľmi pekný byt má celkovú podlahovú plochu 66 m2 (byt 58 m2, balkón 2 m2, terasa 6 m2, predzáhradka 30 m2) a nachádza sa na 2. poschodí v 7-poschodovom dome. Výborne orientovaný na východ aj západ s veľmi pekne udržiavaným zeleným nádvorím a okolím plným zelene a výbehov pre psíkov. Taktiež ideálny pre deti: komplex vnútorných dvorov je bezpečne uzamknutý, na uzavretej ploche dolu sa nachádza trampolína, ping-pongový stôl a plocha pre loptové hry, na hornej ploche sa nachádza ihrisko so šmykľavkou a hojdačkami. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, 1 samostatnej nepriechodnej izby s lodžiou (spálne orientovanej na východ), kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, TERASY s veľkou PREDZÁHRADKOU, PIVNICE a vyhradeného parkovacieho miesta v PODZEMNEJ GARÁŽI.

Byt je voľný IHNEĎ a vhodný je pre 1-2 osoby AJ S DIEŤAŤOM AJ malým DOMÁCIM ZVIERAŤOM!

STAV BYTU:
Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a VKUSNE vybavený. V byte sú všetky moderné spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, práčka, televízor, wifi-router atď. Na oknách sú nastaviteľné vonkajšie hliníkové rolety.

PLATBY:
Cena je 530 Eur + 140 Eur vrátane správy budovy, energií, vysokorýchlostného optického internetu a TV (Telekom). Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 670,- Eur, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu, v prípade domáceho zvieraťa dvojmesačná kaucia) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 530 Eur. Možnosť prenajať vyhradené PARKOVACIE STÁTIE v podzemnej GARÁŽI za 50 Eur mesačne.

LOKALITA:
Byt sa nachádza v novostavbe vo vyhľadávanej zelenej lokalite Bratislava IV. – Karlova Ves na ulici Sumbalova s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta aj do prírody. V pešej dostupnosti je KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – supermarkety, zdravotné stredisko, školy, škôlky, futbalové ihrisko, detské ihriská, výbeh pre psíkov, zástavka MHD a tiež príjemné reštaurácie či kaviarne. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho – do 10 minút autom, do 10 minút električkou a do 15 minút na bicykli. Autom sa takisto pohodlne a rýchlo dostanete na diaľničný obchvat. Úžasným bonusom je aj priľahlý CYKLOCHODNÍK pri Karloveskom ramene, ktorý prepája Karlovú Ves s centrom Bratislavy a ramenom Dunaja. Ideálna poloha tohto bytu zabezpečuje bezprostredný KONTAKT S PRÍRODOU a zároveň všetky VÝHODY ŽIVOTA V MESTE.

/ 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA IV. KARLOVA VES / SUMBALOVA ULICA / BALKÓN / TERASA / PREDZÁHRADKA / ZARIADENÝ / PARKOVACIE STÁTIE / GARÁŽ / PIVNICA / DOMÁCE ZVIERA / PET-FRIENDLY

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.