Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Ružeková
eki@ekireal.sk
903234999

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1i. bytu na Beniakovej ul, Ba IV, DD

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Beniakova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.02.2017
Aktualizované
08.02.2017
Cena 400,00 €
Zuzana Ružeková Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prenajmeme 1i. byt na Dlhých Dieloch. Byt má samostatnú kuchyňu a spálňu, WC, kúpeľňu. Je zariadený, má plástové okná, kuchynská linka je vrátane elektrospotrebičov. Voľný ihneď. 5./7.. C: 400 EUR vrátane E. Vhodný pre 1 osobu prípadne pár. T: 0903 234 999, 0903 471 999, eki@ekireal.sk