Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Karloveské rameno, NOVOSTAVBA, 2x garáž

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Karloveské rameno 8
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
91 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.11.2019
Aktualizované
11.11.2019
Cena 850,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na prenájom kompletne NOVO zariadený a vybavený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE na brehu DUNAJA ulica KARLOVESKÉ RAMENO na hranici Starého Mesta a Karlovej Vsi pri moste Lafranconi,s rýchlou dostupnosťou na dialnicu / CZ, AT, HU / blízko RIVER PARK, Patrónka / IBM, J6T / byt je na 2 posch. s výťahom byt má 91m2, loggia pivnica 2x parkovanie v GARÁŽI domu - za príplatok / 1x á 99.-€/ - nieje podmienka prenájmu Byt je komplet NOVO zariadený a vybavený s novou kuchyn. linkou spotrebiče - sporák, chladnička, umývačka riadu, práčka, TV sedačka, komody, manželská postel, skriňa rozkl. postel, skriňa Blízko domu obchody, LIDL, BILLA, Kaufland, kaviarne, reštaurácia, atď. Mesačný nájom 850.-€ plus mes. správc. popl. a energie Možnosť prenájmu aj 2x parkovacie státie v GARÁŽI domu za príplatok / 1x á 99.-€/ RK TEL.: 0948 315 513, 0948 316 613, 0903 599 600 ahojreal@ahojreal.sk ahojreal.sk