Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 084 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J 2-izbový priestranny byt s ambíciou 3-izbového

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Janotova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
94 m2
Celková plocha
94 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
16.04.2021
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality v zastúpení klienta ponúka na predaj 2 izbový byt na Janotovej ulici s garážovým státimPo byte sa môžete prejsť aj tu:

https://bit.ly/3cA9fDRBYT:

Janotová

94 m2 + 9 m2 balkón

3. pochodie z 4.

orientácia na tri svetové strany

vlastné kúrenie

nízke mesačné náklady

príslušenstvo bytu: predsieň, spálňa so šatníkom, obývačka prepojená s kuchyňou, komora, kúpeľňa, s toaletou, balkón, garážové státieDOM:

kolaudácia 2004Dostupnosť do absolútneho centra mesta autom za cca 7 minút.Cena: 275.000 € s garážovým státim (vrátane kompletného realitného a právneho servisu)Zaujala Vás naša ponuka alebo máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať.Martin Pevný

0904 48 25 47

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.