Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 701 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 5-izbový byt, BA. IV Karlova Ves, ulica Donnerova

Typ
Prenájom
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Donnerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
97 m2
Celková plocha
97 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
28.08.2019
Aktualizované
07.07.2020
Cena 850,00 €/mes.
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 5-izbový byt v lokalite Bratislava IV. Karlova Ves, ulica Donnerova. Celková plocha je 97 m2 / byt má 89 m2 a LODŽIA 8 m2 / sa nachádza na 3.poschodí v 6-poschodovom ZATEPLENOM bytovom dome s výťahom. Byt má 4 samostatné izby, obývačka je priechodná do kuchyne a do izieb, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, murovaná špajza, šatník, chodba. Byt sa ponúka zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, práčka. Byt je voľný od apríla, v cene sú energie. Možnosť prenajať GARÁŽ za príplatok.

STAV BYTU:
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii plastové okná, novšia kúpeľňa, v izbách koberce. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený.

PLATBY:
Mesačný nájom vrátane energií je vo výške 850,-eur. Pri podpise zmluvy hradí nájomca v hotovosti: mesačný nájom vo výške 850,-eur, depozit vo výške 850,-eur / vratný po ukončení nájmu /, províziu pre realitnú kanceláriu vo výške nájmu.

LOKALITA:
Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť.

/ PRENÁJOM / 5-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. KARLOVA VES / ULICA DONNEROVA / 97 m2 / LODŽIA / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA / ZARIADENÝ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.