Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 5 IZ. BYT BRATISLAVA lV LODGIA 93 m2

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Nábelkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
93 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
26.03.2021
Aktualizované
08.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v Karlovej vsi, Nabělkova ulica. Nachádza sa na prízemí v novozateplenom bytovom dome s 3 nadzemnými podlažiami.
Byt má výmeru 93 m2 vrátane pivničnej kobky a zasklenej lodgie. Je po staršej rekonštrukcii, čerstvo vymaľovaný, má drevené podlahy, plastové okná, 2x vstavaný šatník.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tam niekoľko nákupných centier, škola, škôlka, detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena bytu je 259 000 eur + provízia pre RK.

Kontakt: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0910 320 779