Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Michalík maklér
Ing. Ľuboš Michalík
lubos.m@domypreludi.sk
0911257308

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA/JAROVCE - Dom na vode s vlastnou loďou a garážou

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Jarovce
Ulica
Jarovecké rameno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
121 m2
Celková plocha
192 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
17.03.2023
Aktualizované
21.03.2023
Ing. Ľuboš Michalík Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2 podlažný hausbót v Jaroveckom ramene. Tento kúsok raja sa nachádza v rámci mestskej časti Bratislava - Jarovce v tesnej blízkosti Petržalskej hrádze. Je kompletne pripravený na užívanie pre nového majiteľa. V uplynulej dobe bol hausbot čiastočne zrekonštruovaný, nanovo zateplený a bola vymenená nová drevená terasa okolo hausbótu. Ako bonus pre nového majiteľa sú aj 2 člny s motorom.

DISPOZÍCIA:
Jedná sa o 2 podlažný objekt zastrešený plechovou strechou. Na prízemnom podlaží sa nachádza vstup so zádverím + 42m2 obývacia izba s krbom, ktorý zabezpečuje rozvod tepla po celom hausbóte + kuchyňou so spotrebičmi (chladnička, sklokeramická varná doska) + samostatnou špajzou + kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Veľkým benefitom je samostatná technická miestnosť s úložným priestorom na rybárske náčinie, bojler, kosačku a pod. Nachádza sa tu aj práčka. Na poschodí, na ktoré sa dostaneme dreveným schodiskom z prízemia, sa nachádzajú 2 samostatné priestranné spálne s úložným priestorom z ktorej 1 disponuje kúpeľňou spojenou s WC a sprchovacím kútom.
Výmera: hausbót 121,6m2 + 71m2 terasa okolo hausbótu + garáž pre čln
[i]Technické špecifikácie:[/i]
Hausbót sa nachádza na oceľových rúrach, konštrukčný systém stavby je drevený.
Fasáda: drevo + zateplenie polystyrénom + omietka
Strecha: plechová
Okná: drevené eurookná + sieťky
Vykurovanie: krb na tuhé palivo + elektrické radiátory. [pdf]
LOKALITA:
Nachádza sa na ostrove v Jaroveckej zátoke, priamo oproti Maríne. Ostrov je ideálny na trávenie odpočinku - možnosť chytania rýb priamo z hausbótu, alebo z brehu. V rámci ostrova sa nachádza na najlepšom mieste - ako jediný má k dispozícii vyvýšený pozemok, ktorý aj pri zvyšovaní hladiny ostáva nezatopený. Veľkou výhodou je takisto prístup na mólo z druhej strany ostrova - miesto na pristavenie lode, možnosť úpravy, rozšírenia možnosti rekreácie. Prístup k hausbótu je loďou, ktorú si viete zaparkovať vo vlastnej garáži. Ako jediný hausbót v Jaroveckej zátoke má k dispozícii aj garáž na parkovanie lode.