Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj kancelársky priestor, BA IV. Dúbravka, ulica Žatevná

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Žatevná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
86 m2
Celková plocha
86 m2
Počet izieb
3
Pridané
26.03.2020
Aktualizované
26.03.2020
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj kancelársko/obchodný priestor v tehlovom bytovom dome postavenom v roku 2002 nachádzajúceho sa v Bratislave IV. Dúbravka na ulici Žatevná. Priestor má celkovú podlahovú plochu 86 m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí bytového domu so samostatným vchodom a prístupom z terasy. Priestor má dve kancelárie 25 a 48 m2 vstupnú chodbu s kuchynkou a WC. Orientácia je na dve strany - východ a západ.

STAV BYTU:
Kancelárie majú plastové okná, koberce, vstupné plastové dvere, alarm a pripojenie na internet. Bytový dom je zateplený.

LOKALITA:
V blízkosti je obchodné stredisko Saratov, miestny úrad Dúbravka, električková a autobusová doprava. Kompletná občianska vybavenosť. Na terase je malá kaviareň "Biely Kocúr".

/ PREDAJ / KANCELÁRSKY / OBCHODNÝ PRIESTOR / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA ŽATEVNÁ /