Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Sigl maklér
Ing. Ľuboš Sigl
lubos@axisreal.sk
0903 760 885

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 3-izbový byt s dvoma lodžiami, BA IV. Dúbravka, ul. K.Adlera

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Karola Adlera
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Ing. Ľuboš Sigl Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 760 885

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s dvoma lodžiami nachádzajúci sa v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na ulici Karola Adlera. Byt má celkovú podlahovú plochu 84 m2 (byt 75 m2, lodžie 8 m2, pivnica 1 m2) a nachádza sa na 1. poschodí v 12 poschodovom bytovom dome. Dom má dva výťahy a prešiel kompletnou rekonštrukciou, dom je zateplený, nové rozvody, nové výťahy, zrekonštruované schodisko.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, haly, kúpeľne, samostatného WC, troch nepriechodných izieb, kuchyne, 2 x zasklená lodžia a pivnica.

STAV BYTU:
Byt je po rekonštrukcii, plastové okná so žalúziami, nové elektrické rozvody, bezpečnostné dvere, vstavané skrine v spálni, nové interiérové dvere, rohová kuchynská linka. Byt má dve zasklené lodžie a je orientovaný na dve svetové strany (SV a JZ).

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene v blízkosti starej Dúbravky. Neďaleko domu sa nachádza park „Pekníkova“ s detským ihriskom, tenisovými kurtami a športoviskami.
V okolí je kompletná občianska vybavenosť, zastávka MHD, škola, škôlka, nákupné centrum Saratov.

/ 3-IZBOVÝ BYT / 2X LODŽIA / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / UL. KAROLA ADLERA / 84 M2 / 1P/12P /