Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom troj kancelária/ viacúčelové miestnosti 110m2 s kuchynkou, LEN: 600,-€/ mesiac, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Polianky
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
110 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 5,45 €/m2/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Karin & Partners ponúka LEN: 600,-€/ mesiac na prenájom troj kanceláriu/ viacúčelové miestnosti 110m2 s kuchynkou, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.
Bezbariérovo prístupný priestor na prízemí tvorí vstupná priechodná časť 7,35m x 9,45m /showroom/ 75m2 s dvoma nezávislými vchodmi z exteriéru + samostatná čiastočne zasklenné kancelária o výmere 13,5m2 a miestnosť o výmere 13,5m2 s predprívavou na kuchynku cca 8,64m2. Priestor vhodný ako obchod, výdajňa tovaru s administratívou, malá nehlučná prevádzka a pod. Výška stropu 2,95m. Vybavenie: hliníkové okná, mramorové podlahy.
Mužské a ženské WC na chodbe. Bezplatné parkovanie pred budovou. Non stop prístup na čipovú kartu. Možnosť parkovať kamióny, veľké vozidlá v uzavretom areály. Blízka dostupnosť na diaľničný obchvat na všetky smery.

Cena: 5,45-€/ m2/ mesiac vrátane ústredného vykurovania a spotreby vody + reálna spotreba elektrickej energie. V prípade, ak ste platca DPH pripočítava sa k cene aj DPH. Internetové pripojenie si hradí nájomca.  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 valentovic@karinpartners.sk