Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Sidorová DiS. art.
sidorova@expisreal.sk
0917 908 649

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3,5 izbový byt, Dúbravka,L.Zúbka ,Bratislava EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Ľuda Zúbka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
76 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
13.01.2018
Cena 550,00 €/mes.
Jana Sidorová DiS. art. Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 908 649

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom priestorovo veľkorysý a zaujímavý 3,5 izbový byt s loggiou v Bratislave - mestská časť Dúbravka. Byt je situovaný na piatom poschodí v osem-podlažnom obytnom dome s výťahom. Byt má rozlohu 68 m2 + 7,3 m2 loggia. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývačky, kuchyne, dvoch spální, kúpeľne, samostatného wc a loggie.Byt naviac disponuje ešte jednou menšou izbou o výmere 7,55 m2. Byt je čiastočne zariadený a je voľný ihneď. V prípade potreby nie je problém byt dozariadiť podľa požiadaviek. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Lukratívna lokalita. Cena prenájmu 550 eur  bez energií.