Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | Nadčasový dvojpodlažný 4,5 izbový byt Pod Záhradami v BAIV

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Pod záhradami
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
111 m2
Celková plocha
126 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
19.06.2023
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. predáva nadčasový veľkometrážny dvojposchodový 4,5 izbový byt s dvoma nadštandardnými lódžiami v tichej časti Dúbravky, Pod Záhradami. Lokalita ponúka spojenie príjemného mestského bývania s dotykom prírody.
Byt je zrekonštruovaný, je vo výbornej udržiavanej kondícii a situovaný je na dvoch podlažiach tehlového pavlačového bytového domu. Jeho bonitu zvyšuje výborná poloha v centre mestskej časti, tiché prostredie bez hluku električiek, áut a železnice.
Dispozičné riešenie:
Spodné podlažie – 3 samostatné izby, veľká krytá presklená lódžia, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC.
Vrchné podlažie – samostatná kuchyňa s výstupom na nadštandardnú krytú lódžiu, obývacia izba, vstupná priestranná hala, kúpeľňa so sprchou a s WC. Zádverie bytu ako vstupná komunikačná časť zabezpečuje predovšetkým izoláciu súkromného života od vonkajšej chodby a zároveň prepája vstup do jeho ďalších častí, a to spodného a vrchného podlažia spojeného priestranným schodiskom. Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné dvere.
Byt disponuje 4 izbami, jednou polizbou, dostatočnými odkladacími priestormi, špajzou, dvoma kúpeľňami, nadštandardnými lódžiami a luxusnou juhovýchodnou orientáciou bytu.
Celková výmera: 126,74m2 (z toho lódžie 6,44m2 + 8,40m2, pivnica 2,53m2). Poschodie 3NP a 4NP.
Lokalita:
- výborná občianska vybavenosť
-dostatočné množstvo parkovacích miest pri dome a v okolí
-blízkosť zelene
- športové a voľnočasové aktivity v rozľahlom parku v tesnej blízkosti domu
- výborné napojenie na diaľnicu,
- kompletná infraštruktúra (štátne a súkromné školy a materské škôlky, futbalový a zimný štadión, pošta, mestský úrad, kultúrny dom, služby, obchody, reštaurácie a pod.)
Cena nehnuteľnosti: 600.000 EUR
TOPPONUKA