Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Predaj 4-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ulica Žatevná

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Žatevná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
137 m2
Celková plocha
137 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Holopriestor
Počet izieb
4
Pridané
26.03.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový byt v Bratislave IV. Dúbravka na ulici Žatevná. Uvedený byt bol doteraz využívaný ako kancelársky priestor. Celková plocha je 137,66 m2 / plocha bytu je 131,66 m2 a balkón 6 m2/ a nachádza sa na zvýšenom prízemí tehlového bytového domu. K bytu je možné dokúpiť dve garáže z mechanickou bránou v suteréne bytového domu v cene 18000,- eur za jednu garáž. Byt je orientovaný na východ a západ a prináleží k nemu i spoluvlastnícky podiel na pozemku. Možnosť použiť hypotekárny úver.

STAV BYTU:
V súčasnosti je byt využívaný na kancelárske účely s piatimi kanceláriami, kuchynkou v spoločnom vstupnom priestore a sociálnym zariadením. V jednotlivých miestnostiach je klimatizácia a vertikálne žalúzie. Pôdorys 4-izbového bytu predstavuje jednu z možností navrhnutú architektom. Samozrejme je možné byt variabilne upraviť podľa vlastnej predstavy dispozície a izbovitosti. Bytový dom bol postavený v roku 2002, je zateplený, vchod na čip. Do priestoru garáže sa dá dostať aj výťahom. Na západnej strane má bytový dom oplotený pozemok s parkovou úpravou a sem je orientovaný i balkón. Na terase bytového domu je kaviareň Biely kocúr.

LOKALITA:
Veľmi tichá lokalita v blízkosti rodinných domov starej Dúbravky, pri miestnom úrade. Kompletná občianska vybavenosť, Obchodné stredisko Saratov, Billa, Lidl, škola, škôlka, Britská škola, multifunkčné ihrisko "Pekníkova". Zastávka autobusu 100 m, električka pešo 5 minút. Pobyt v prírode v neďalekom lese smerom na Devínsku Kobylu.

/ PREDAJ / 4-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA ŽATEVNÁ / TERASA / DVE GARÁŽE /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.