Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 690 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 4-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ul. Sekurisova

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Sekurisova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
103 m2
Celková plocha
103 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
16.01.2018
Aktualizované
24.07.2018
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Sekurisova v Bratislave mestská časť Dúbravka. Byt sa nachádza na 11. poschodí 14 poschodového bytového domu s plochu 103 m2, plus lodžia 14 m2, kumbál na poschodí 1,5 m2, výťah. Byt pozostáva zo štyroch izieb (jedna prechodná), veľkej haly, samostatnej veľkej kuchyne, kúpeľne a toalety. Byt bol čiastočne rekonštruovaný, bez nutných stavebných zásahov, kompletne zariadený a okamžite obývateľný. Možnosť použiť hypotekárny úver. Byt sa ponúka zariadený nábytkom na mieru a spotrebičmi.

STAV BYTU:
Byt je čiastočne zrekonštruovaný okná a balkónové dvere sú plastové, bezpečnostné dvere. V byte je ústredné kúrenie s radiátormi s nastaviteľnými regulačnými ventilmi. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný v roku 2016.

LOKALITA:
Výborná dostupnosť do centra, dostupné MHD, kompletná občianska vybavenosť.