Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Infocentrum
info@promreal.sk
0915120109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Pozemok v Dúbravke, možnosť výstavby, výborná dostupnosť!

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Tavaríkova osada
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 143 000,00 €
Infocentrum Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozemok s rozlohou 550m², ktorý Vám exkluzívne ponúkame v našej realitnej kancelárii, nádherne spája potrebu súkromia, ticha a prírody avšak s dostupnosťou všetkých vymožeností, ktoré ponúka život v hlavnom meste.

Nachádza sa pod lesom v jednej z najvyhľadávanejších a najkrajších lokalít Dúbravky, konkrétne, v Tavaríkovej osade. Pozemok ústi priamo do lesa, kde sa nachádza lesná cesta, ktorá je v noci osvetlená verejným osvetlením. Možnosť príjazdu autom priamo k zadnej bráne od lesnej cesty.

Na väčšine okolitých pozemkov sa už nachádzajú menšie aj väčšie chatové objekty, celoročné rekreačné chaty, ale aj veľké rodinné domy a vily.
K dispozícii máme aktuálnu ÚPI z júna 2022, ktorá odporúča dodržiavať maximálne prípustný index podlažných plôch /IPP/ 0,4, Index zastavaných plôch /IZP/ max. 0,25 a koeficient zelene /KZ/ min. 0,5.

Aktuálny majiteľ má vyhotovený predbežný projekt na dvojpodlažný dom, cca 110m2 úžitkovej plochy s podpivničením a terasou. K dispozícii máme kladné vyjadrenie stavebného úradu v Dúbravke k danému projektu. Pre informáciu prikladám fotografiu návrhu domu a pôdorys. V prípade záujmu Vám rada poskytnem viac informácií.

Pozemok je vedený ako parcela registra C s kódom spôsobu využitia 4, ako záhradkárska a chatová oblasť s možnosťou výstavby celoročného rekreačného objektu. Má tvar dlhého obdĺžnika so šírkou 9 metrov a dĺžkou 61metrov. Je jemne spádovitý, cca 10° – 12°. V zadnej časti sa nachádzajú základy predošlého záhradného domčeku, tam je povrch vyrovnaný. Na hranicu pozemku sú privedené inžinierske siete, verejný vodovod, elektrina (400V), plynovod, pevná telefónna sieť. V mieste nie je rozvod verejnej kanalizácie. Prístup na pozemok je z verejnej asfaltovej cesty vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislavy.

Približne desať minút chôdzou je hlavná cesta M. Schneidera Trnavského, kde sa nachádza zastávka verejnej hromadnej dopravy, spolu s električkou, ktorá určite patrí medzi najrýchlejší spôsob dopravy v rámci Bratislavy. V blízkosti Tesco, Delia, Terno. Do desať minút od pozemku sa nachádza detské ihrisko, MŠ, ZŠ, reštaurácia, športovisko. Dostupnosť turistických aj cyklistických chodníkov, výjazd na diaľnicu. V neposlednom rade k prostrediu a atmosfére Tavárikovej osady určite prispievajú aj susedia a nimi založené OZ, ktoré sa spolu s mestskou časťou podieľa na zveľaďovaní tejto časti Dúbravky.CENA pozemku je 143.000,- EUR vrátane provízie realitnej kancelárie Prom real consulting, s.r.o.


Viac informácii Vám rada poskytnem telefonicky.

Tešíme sa na Vás