Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Kristína Nedomová
kristina.nedomova@deltaproperty.sk
0904923166

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chcete súkromie a tiché prostredie pre Váš vysnívaný dom? Tak táto ponuka je presne pre Vás

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
599 m2
Pridané
15.04.2019
Aktualizované
15.04.2019
Mgr. Kristína Nedomová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti Dúbravky v obklopení lesa na výstavbu Vášho vysnívaného rodinného domčeka. 

POZEMOK: Celková výmera je 599m2. Pozemok je rovinatý a oplotený. Na pozemok je výborný prístup po asfaltovej ceste. Podľa UPI je možnosť zastavať až 150m2.  Veľkou výhodou je, že podľa UPI okrem jedného suseda, ktorý práve dokončuje svoj dom nebudete mať ďalších susedov! Ďalšou výhodou je, že sa stavia až na opačnej strane cesty takže na tomto pozemku je naozaj veľký kľud a môžete si vychutnávať atmosféru prírody, ktorú Vám tento pozemok prináša.

IS: elektrika je na pozemku. Vodu je možné získať zo studne a odpad vyriešiť čističkou, alebo žumpou.

CENA: 109 000€

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.