Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 812 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - rekreačný pozemok, 1633m2, Strmé sady, Dúbravka

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Strmé sady
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Pridané
04.12.2020
Aktualizované
17.12.2021
Cena 73,00 €/m2
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj veľký pozemok určený na rekreačné využitie - záhradu, v perspektívnej lokalite Strmé Sady, Dúbravka

[red]POPIS[/red]

Výmera pozemku je 1633 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar, horná a dolná časť pozemku je rovinatá, stredná časť pozemku je v strmom svahu. Celý pozemok je oplotený, dlhodobo nevyužívaný, s náletovými drevinami. Prístup autom priamo k hornej časti pozemku je možný po lesnej ceste, k spodnej časti pozemku autom po spevnenej ceste. Siete: elektrina na pozemku, žumpa alebo septik, vodu je možné riešiť vŕtanou studňou. Aktuálna Územno-plánovacia informácia je k dispozícii (IPP 04, IZP 025). V susedstve pozemku sa nachádzajú celoročne obývané chaty.

[red]LOKALITA[/red]

Pozemok je situovaný v perspektívnej lokalite Dúbravky - Strmé Sady. Lokalita ponúka tiché prostredie v lone prírody.

[red]CENA[/red]

Cena pozemku je 73,- EUR/m2.

[red]FINANCOVANIE[/red]

Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel. čísle 02/32 000 200.