Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Prenájom parkovanie pre osobné vozidlá, kamióny, kontajnery, karavány,... OD 39.-€/ mesiac!, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Dúbravka, Polianky Arrow

Prenájom parkovanie pre osobné vozidlá, kamióny, kontajnery, karavány,... OD 39.-€/ mesiac!, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Dúbravka, Polianky Arrow

Na prenájom garáž, 15,5 m², Lipová ul. Staré Mesto, voľná ihneď

Staré Mesto, Lipová Arrow

LEXXUS-NÁJOM, priestranne garážové státie v novom projekte STEIN2,BA I

Staré Mesto, Blumentálska Arrow

Prenájom garáže v garážovom dome, Mraziarenská ul., BA II. Ružinov - Nivy.

Ružinov, Mraziarenská Arrow

PRENÁJOM Garáž Wolkrová Petržalka EXPISREAL BA

Petržalka, Wolkrova Arrow

PRENÁJOM garážové parkovacie miesto Slnečnice mesto, Zuzany Chalupovej, Bratislava Petržalka EXPISREAL

Petržalka, Zuzany Chalupovej Arrow

PRENÁJOM garážové parkovacie miesto Skybox, Bratislava Petržalka - EXPISREAL

Petržalka, Pajštúnska Arrow