Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom kancelárií 122 m2 v Dúbravke.

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Sekurisova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
122 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
22.11.2021
Cena 11,00 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom  kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke s celkovou úžitkovou  plochou  122m2 . Aktuálne sú voľné 2 kancelárie na 1.p.  s výmerou 18,2 m2 a  48,08 m2 a na 4.p. 2 kancelárie s výmerou 33,6 m2 a 21,9 m2. Kancelárie sa nachádzajú v kompletne zrekonštruovanej štvorposchodovej administratívnej budove za cenu 11 €/m2/mesiac +1,50€ energie. V cene energií je zahrnutá spotreba elektriny, vody, klimatizácia, odpad a upratovanie spoločných priestorov. Kancelárie sa prenajímajú v zariadenom, alebo nezariadenom stave podľa požiadaviek klienta. Každá z kancelárií má na podlahe koberce, okná sú otváravé so žalúziami, každá je klimatizovaná. Na chodbe sa nachádza kuchynka a WC. Možnosť využitia na 4.p. vonkajšej terasy s posedením. Priestor je zabezpečený kamerovým systémom.  Parkovanie je umožnené priamo v areály budovy. Prístup 24/7/365.