Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom dvoch kancelárií 25 a 18 m2, na Žatevnej ul., v Dúbravke.

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Žatevná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
05.01.2022
Cena 550,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave-Dúbravke, Žatevná ul. dve zariadené kancelárie s  plochou 25 m2 a 18 m2. Administratívny priestor sa nachádza v bytovom dome v prvom nadzemnom podlaží so samostatným vchodom

z terasy. K dispozícii je samostatné sociálne zariadenie a kuchynka. Podlahy: dlažba + koberce, plastové okná s vertikálnymi žalúziami, kazetové stropy. Priestor je zabezpečený alarmom. Možnosť prenájmu parkovacích miest v suteréne

bytového domu za cenu 65€/mes.

Dobré spoje MHD ako i napojenie na obchvat /diaľnicu.

Cena prenájmu: kancelária s 25 m2 ........... 300€/mes.

                        kancelária s 18 m2 ........... 280€/mes. V cene prenájmu sú zahrnuté služby, energie, internet a upratovanie spoločných priestorov.