Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová
zuzana.galbova@tatrareal.sk
0918730526

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny obchodný priestor 136,5 m2, priamo pri vstupe do obchodného centra, na prízemí.

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Saratovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
136 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.05.2021
Aktualizované
26.05.2022
Cena 2 620,80 €/mes.
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny obchodný priestor, priamo pri vstupe do obchodného centra, na prízemí.

Plocha: úžitková 136,5 m2.

CENA
Nájom: 2620,80 Eur + DPH
Služby a energie: 692,50 Eur + DPH.
V priestore bola banka.
BA IV, Dúbravka , Obchodné centrum SARATOV II, ponúkame na dlhodobý prenájom priestor o výmere 136,5 m2, ktorý sa nachádza na prízemí v nákupnej galérie Obchodného centra. Na tomto poschodí sa nachádzajú prevádzky: Slovenská Pošta, Lekáreň, Pekáreň, Obchody s oblečením.

Ukončením druhej fázy rekonštrukcie OC SARATOV II vznikli nové obchodné priestory o rôznych výmerách a prepojenie s už jestvujúcim nákupným centrom SARATOV I, vytvoril spoločnú kompaktnú nákupnú galériu v jednej úrovni, ktorá ponúka budúcim návštevníkom nielen možnosť pohodlného vstupu z podchodu verejnej dopravy, ale aj možnosť zastaviť sa na nákup, prípadne využiť služby, ktoré Obchodné centrum SARATOV komplexne dlhodobo poskytuje.

V prípade záujmu o prenájom ponúkaného voľného obchodného priestoru bližšie info na 0918 923 876 Lokalita: Saratovská, Bratislava IV

Voľný od 13.07.2022.

BEZ PROVÍZIE, jednanie priamo s majiteľom objektu.