Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová
zuzana.galbova@tatrareal.sk
0918730526

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

OC SARATOV II Obchodný priestor 79,50 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Saratovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
79 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.07.2021
Aktualizované
26.05.2022
Cena 1 554,00 €/mes.
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom . Plocha: úžitková 79,50 m2. Cena 1554 €/mesiac + 444 €/mesiac energie + DPH.
V priestore bola banka.

BA IV, Dúbravka , Obchodné centrum SARATOV II, ponúkame na dlhodobý prenájom priestor o výmere 74 m2, ktorý sa nachádza na prízemí v nákupnej galérie Obchodného centra. Na tomto poschodí sa nachádzajú prevádzky: Slovenská Pošta, Kaderníctvo, Nechtový design, Ázijské bistro, Kožená galantéria, Čapovaná drogéria.

Ukončením druhej fázy rekonštrukcie OC SARATOV II vznikli nové obchodné priestory o rôznych výmerách a prepojenie s už jestvujúcim nákupným centrom SARATOV I, vytvoril spoločnú kompaktnú nákupnú galériu v jednej úrovni, ktorá ponúka budúcim návštevníkom nielen možnosť pohodlného vstupu z podchodu verejnej dopravy, ale aj možnosť zastaviť sa na nákup, prípadne využiť služby, ktoré Obchodné centrum SARATOV komplexne dlhodobo poskytuje.
V prípade záujmu o prenájom ponúkaného voľného obchodného priestoru bližšie info na 0918 923 876 Lokalita: Saratovská, Bratislava IV
BEZ PROVÍZIE, priamo s majiteľom objektu.