Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zariadená kancelária, prenájom, ALARM, BA IV. Dúbravka, Žatevná ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Žatevná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
48 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
1
Pridané
09.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 530,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom zariadenú KANCELÁRIU s výmerou 48 m2 nachádzajúcu sa na prízemí v 5. poschodovej NOVOSTAVBE tehlového bytového domu v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na ulici Žatevná.
Nebytový priestor má SAMOSTATNÝ VCHOD, spoločnú kuchynku, toaletu s umývadlom a vstupnú chodbu.

STAV PRIESTORU:
Kancelária sa nachádza v NOVOSTAVBE, má plastové okná so žalúziami, ALARM a je zariadená kancelárskymi stolmi, stoličkami a skrinkami.
Kuchynka a toaleta sú spoločná pre 2 kancelárie.

PLATBY:
Nájomné vrátane energií, internetu, služieb správcu a upratovania spoločných priestorov je 530,-eur.
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý mesiac nájmu, depozit vo výške 530,- eur (depozit bude vrátený po ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 265,- eur.

LOKALITA:
Bytový dom s nebytovými priestormi na prízemí sa nachádza vo vyhľadávanej tichej časti Dúbravky s výbornou občianskou vybavenosťou v okolí (Billa, Lidl, OD Saratov, obchodné centrum Dubrawa s Tescom, lekárne, zdravotné stredisko, školy, škôlky, posilňovňa, reštaurácie...) a s výbornou dostupnosťou do centra mesta a na obchvat autom alebo MHD (autobusy a električky). Parkovanie je verejné.

/ PRENÁJOM / KANCELÁRIA / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA ŽATEVNÁ / NOVOSTAVBA / KLIMATIZÁCIA / ALARM / INTERNET / ZARIADENÁ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.