Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Hlinická
hlinicka@loftreal.sk
0905 640 744

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovane. 1-izbový byt Dúbravka s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Pri kríži
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.09.2021
Aktualizované
05.10.2021
Cena 119 990,00 €
Tatiana Hlinická LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 640 744

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný  slnečný 1 izbový byt v Dúbravke BA-IV. , ul. Pri kríži  .

Výmera 38 m2 s pivnicou,  posch. 9/12, orientácia V, bezbariérový bytový dom.

Rekonštrukcia z roku 2007  – vodoinštalácia, elektroinštalácia, drevené euro okná, otvorený obývací priestor  s kuchyňou . Dva rolldory poskytujú dostatok úložného priestoru . Kúpeľňa so sprchovým kútom a pračkou Elektrolux.  Toaleta geberit.  Podlahy – plávajúca v izbe  inak keramická dlažba. Satelit. Byt sa predáva aj so zariadenim - elektrospotrebiče, práčka, rozťahovacia posteľ s úložným priestorom, nábytok v chodbe.

Bezbariérový bytový dom zrekonštruovaný – obvodový plášť, strecha, výťahy, stúpačky, spoločné priestory. Veľké verejné parkovisko .

Lokalita – výborná infraštruktúra – MHD – električky, autobusy, potravinové reťazce, OD Saratov, školy, zdravotné strediská. Pekná príroda Devínska kobyla a okolie.

Cena: 119 990 € .

 

Kontakt: 0905640744, hlinicka@loftreal.sk