Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 323 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 1 IZ.BYT BRATISLAVA IV DÚBRAVKA 40M2

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Landauova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
16.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Lokalita: Realitná kancelária TRH Bývania ponúka na predaj 1 izbový byt situovaný v lokalite Bratislava IV- Dúbravka. Byt sa nachádza na 8 najvyššom poschodí bytového domu na ulici Landauova. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zastávky MHD a električky, Lidl, školy, reštaurácie tak isto aj možnosť rekreácie v prírode na Devínskej kobyle. Výmera: Výmera 1 izbového bytu je 32,7m2 plus loggia 7,3m2. Z bytu je pekný výhľad na okolité kopce. Jedná sa o byt ktorý je vhodný na rekonštrukciu. Dispozícia: Byt pozostáva z kuchyne, obývacej izby, komory, kúpeľne a samostatného WC. Parkovanie v okolí bytového domu. Energetický certifikát nie je k dispozícii.

INFO: zub@trhbyvania.sk, Tel.:0917 616 582