Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 910 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba: 2-izbový byt s garážou v BA IV. Dúbravka, Nejedlého

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Nejedlého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Počet izieb
2
Pridané
30.10.2019
Aktualizované
08.11.2019
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom veľký 2-izbový byt v Bratislave IV. Dúbravka, ulica Nejedlého. Celková plocha je 72,47 m2 /byt má 69,47 m2 a BALKÓN 3 m2 / a nachádza sa na 4. poschodí v 5-poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt má obývačku prepojenú s kuchyňou, samostatnú spálňu, kúpeľňu s rohovou vaňou, sprchovacím kútom a WC, vstupná hala, pracovňa a samostatný šatník. Byt sa ponúka zariadený nábytkom a spotrebičmi a voľný je od 1.12.2019. K bytu je v cene parkovanie v garáži bytového domu.

STAV BYTU:
Byt má plastové okná, parkety, dlažbu, kuchynskú linku, spotrebiče. Bytový dom je zateplený.

PLATBY:
Mesačný nájom je vo výške 600,-eur plus energie vo výške 100,-eur. Pri podpise zmluvy hradí záujemca v hotovosti: mesačný nájom spolu s energiami vo výške 700,-eur vrátane garáže, depozit 700,-eur /vratný po ukončení nájmu /, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 300,-eur

LOKALITA:
Tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti MHD.
/ PRENÁJOM / 2-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA NEJEDLÉHO / BALKÓN / NOVOSTAVBA / GARÁŽ /