Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba: 2-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ul. Nejedlého

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Nejedlého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
10.12.2014
Aktualizované
13.08.2019
Cena 560,00 €/mes.
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný zariadený 2-izbový byt v lokalite Bratislava Dúbravka na ulici Nejedlého. Celková plocha je 63 m2 / byt má 58 m2 a LODŽIA 5 m2 / a nachádza sa na 1.poschodí /pod bytom je ešte byt/ v 5-poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt má dve samostatné nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, samostatnú kúpeľňu i toaletu, samostatný šatník. Byt je kompletne zariadený nábytkom i spotrebičmi, chladnička, práčka, umývačka riadu. Voľný od 1.9.2019.

STAV BYTU:
Byt je vybavený modernými materiálmi plastové okná, plávajúca podlaha, obklady, dlažba. Bytový dom je zateplený.

PLATBY:
Mesačný nájom vrátane energií, internetu a televízie je vo výške 560,-eur. Pri podpise zmluvy záujemca hradí v hotovosti: nájom 560,-eur, depozit 560,-euro /vratný po ukončení nájmu/, províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 560,-eur.

LOKALITA:
Dobrá dostupnosť do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť.

/PRENÁJOM / 2-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA DÚBRAVKA / ULICA NEJEDLÉHO / LODŽIA / 63 M2 / ZARIADENÝ / NOVOSTAVBA /