Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 348 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Prenájom 2-izbový byt, Dúbravka

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Karola Adlera
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
18.09.2020
Cena 550,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici K.Adlera v mestskej časti Dúbravka.

BYT: Výmera bytu je 52 m2.  Byt je v zateplenom bytovom dome s výťahom na 2 poschodí . 

ZARIADENIE: Byt sa prenajíma ČIASTOČNE ZARIADENÝ, kuchynská linka so spotrebičmi, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, televízor, internet, 2xrolldor

LOKALITA: Vynikajúca lokalita Dúbravky s kompletnou občianskou vybavenosťou –školy, škôlky, potraviny . Blízkosť zastávky MHD (83) priamo do centra Bratislavy.

Voľný ihneď!

Cena 550 €/mesiac vrátane energií

realitný maklér: Mgr. art. Nora Žalúdeková

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu.