Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
TRH Bývania
info@trhbyvania.sk
0950717999

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZ. BYT BRATISLAVA DÚBRAVKA NOVOSTAVBA HANULOVA LODŽIA 58 m2

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Hanulova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
19.09.2023
Aktualizované
19.09.2023
TRH Bývania TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2 izbový byt situovaný vo výbornej lokalite Bratislava IV-Dúbravka na Hanulovej ulici. Ide o novostavbu Zelené Záluhy.
Byt sa nachádza na 2 NP o výmere 57,84 m2 z čoho výmera bytu je 52,09 m2 a výmera lodžie je 5,75 m2. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD, školy, obchody, pošta, zdravotné stredisko. Ide o príjemnú lokalitu plnú zelene, ktorá poskytuje široké športové vyžitie ( kúpalisko Rosnička, zimný štadión, cyklistické chodníčky ). Daný byt ma veľmi dobré dispozičné riešenie. Hneď pri vstupe do bytu sa po pravej strane nachádza priestranná izba. Výhodou daného bytu je samostatné wc. Dennú časť bytu tvorí kuchynský kút spojený s obývacou izbou. Z obývacej izby sa vychádza na priestrannú lodžiu. Byt ponúka dostatok úložného priestoru. Ide o stavbu vo vysokom štandarde. V cene bytov su zahrnuté aj nadštandardné prvky ako vonkajšie tienenie, sieťky na okná a predpríprava na klimatizáciu. Možnosť dokúpiť si pivničnú kobku a parkovacie miesto priamo v garáži bytového domu. Info: gajdos@axcapital.sk, 0950717999